Stimaţi Jurişti – Straji ai Femidei!
Cu ocazia Zilei Juristului primiţi cele mai cordinale felicitări şi urări de bine , prosperitate , perseverenţă , loialitate , realizări remarcabile pe fagaşul profesional , şi putere pentru depăşirea oricăror obstacole.
Primăria oraşului Sîngerei.

